Bulunduğumuz sektörde iş süreçlerinin çok çeşitli olması ve değişkenlik göstermesi, zamanın müşteriler için büyük önem arz etmesinden hareketle, hizmetin, kısa sürede ve hatasız olarak sonuçlandırılabilmesi adına teknolojinin sağladığı imkanları kullanarak, farklı bir yönetim anlayışı ile tüm iş süreçlerimizde entegrasyonu hedefledik. Bu yaklaşım ile bilgi ve belgelerin merkezi olarak takibi ve yönetilmesi amacıyla, gelişen teknolojiye paralel olarak, müşteri talep ve ihtiyaçları doğrultusunda İstanbul merkez olmak üzere tüm şube ve irtibat ofislerinden merkez ile on-line bağlantı mevcut olup tüm işlemler hızlı ve kesintisiz bir biçimde merkez de bulunan sunucular üzerinden gerçekleştirilmektedir. Bu altyapı sayesinde gereken her türlü iş takibi ve evrak hareketleri merkezi olarak yürütülebilmektedir. Şirketimiz Merkez ve tüm şubelerinde kesintisiz hizmet sağlamak amacıyla gerekli altyapı oluşturulmuştur.

Gümrükler ile on-line bağlantı sayesinde 7/24 olarak Gümrük Beyanname Tescili, İhracat/İthalat Birlik Onayı ve Internet üzerinden Gümrük Vergileri ödenmesi işlemleri kolaylıkla yapılabilmektedir.

Mavi Gümrük Kurumsal Sistemi sayesinde ürettiğimiz hizmetleri her aşamada takip edebilmenize imkan sağlamıştır.

Bu sistem ;bilginin tek kaynaktan işlenmesi,takip edilmesi ve denetlenmesi, oluşabilecek problemlere karşı ilgililerin önceden ikaz edilmesi gibi işlevleri yerine getiren, birbirleri ile tamamen entegre modüllerden oluşan bir yapıya sahiptir.

Bu sistem ile kaliteli, hatasız, tutarlı ve hızlı hizmet üretmek mümkün olmaktadır Ayrıca tüm müşterilerimize uzaktan bağlantı imkanı sağlanmıştır . Bu sayede müşterilerimiz anlık işlemlerini takip edebilmektedir. Bunun dışında sistem üzerinden istemiş olduğu tüm formatlarda dileği raporları alabilir ve dijital arşiv sisteminden faydalanarak geçmişte yapmış olduğu işlemlere ait evrakları görüntüleyebilmektedir.